X GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY |
|
16 gru 2023 - 10:30 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
V WARTKA PIĄTKA I V WARTKA DYSZKA |
|
10 gru 2023 - 10:00 |
Zielonagóra |
|
|
3. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY |
|
9 gru 2023 - 12:00 |
Luboń |
|
|
3 BIEG MIKOŁAJKOWY POBIEDZISKA |
|
3 gru 2023 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Nowogard |
|
3 gru 2023 - 10:00 |
Nowogard |
|
|
X Bieg Mikołajkowy Poznań |
|
2 gru 2023 - 12:00 |
Poznań |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Goleniów |
|
26 lis 2023 - 10:00 |
Goleniów |
|
|
BIEG JESIENNY |
|
25 lis 2023 - 12:00 |
Margonin |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Stargard |
|
19 lis 2023 - 10:00 |
Stargard |
|
|
XXIII Leśny Bieg Kolejarski |
|
18 lis 2023 - 10:00 |
Bydgoszcz |
|
|
Polska Liga Nordic Walking - Pleszew |
|
12 lis 2023 - 11:30 |
Pleszew |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Pyrzyce |
|
12 lis 2023 - 10:00 |
Pyrzyce |
|
|
SURVIWAŁOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 15:45 |
Zdbice |
|
|
VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI MIĘDZYRZECZ |
|
11 lis 2023 - 13:00 |
Międzyrzecz |
|
|
5. ZIELONOGÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
XI BIEG ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ" |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Czerwonak |
|
|
III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W POLICACH |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Police |
|
|
6 NARODOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Słubice |
|
|
11 LUBOŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Luboń |
|
|
XI RYDZYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2023 |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Rydzyna |
|
|
Nocny Bieg Niepodległości Pępowo |
|
10 lis 2023 - 17:30 |
Pępowo |
|
|
XXIV BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI CZARNKÓW 2023 |
|
10 lis 2023 - 12:00 |
Czarnków |
|
|
XVII MIĘDZYNARODOWY KOŚCIAŃSKI PÓŁMARATON im. dra HENRYKA FLORKOWSKIEGO |
|
5 lis 2023 - 12:00 |
Kościan |
|
|
IV MARATON MTB PATEREK |
|
5 lis 2023 - 11:00 |
Paterek |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Stare Kurowo |
|
5 lis 2023 - 10:00 |
Stare Kurowo |
|
|
V CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
4 lis 2023 - 10:30 |
Chodzież |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Zwierzyn |
|
4 lis 2023 - 10:00 |
Zwierzyn |
|
|
VI Półmaraton Wągrowiec Skoki |
|
29 paź 2023 - 13:00 |
skoki |
|
|
VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
29 paź 2023 - 12:00 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
OCTOBERFOREST RUN Jarocin 2023 |
|
29 paź 2023 - 10:00 |
Jarocin |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Myślibórz |
|
29 paź 2023 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
SPEEDCROSS MTB NAJLEPSZY NA ŚWIECIE |
|
28 paź 2023 - 11:00 |
Świecie |
|
|
VII CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC |
|
28 paź 2023 - 10:30 |
Żarnowiec |
|
|
PERŁA WARMII |
|
22 paź 2023 - 12:00 |
Wielochowo |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Choszczno |
|
22 paź 2023 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
Swamp RUN |
|
21 paź 2023 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
I FESTIWAL BIEGOWO-ROLKARSKI 2023 - RYWALIZACJA ROLKI |
|
21 paź 2023 - 11:00 |
Białe Błota |
|
|
Polska Liga Nordic Walking - Bełchatów |
|
21 paź 2023 - 10:00 |
Bełchatów |
|
|
3.Festiwal Biegowy po Zielonym Lesie |
|
15 paź 2023 - 13:00 |
Żary |
|
|
VII KonstantyNOVA 10 |
|
15 paź 2023 - 11:00 |
Konstantynowo |
|
|
V BIEG SZLAKIEM KOLEJOWYM |
|
14 paź 2023 - 12:00 |
Czerwona Woda |
|
|
Polska Liga Nordic Walking - Kostrzyn |
|
14 paź 2023 - 10:15 |
Kostrzyn |
|
|
RANKING POWIATÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
11 paź 2023 - 11:00 |
Żerków |
|
|
46 BIEG MAĆKA |
|
8 paź 2023 - 12:30 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
VIII CHODZIESKA ZADYSZKA |
|
8 paź 2023 - 11:00 |
Chodzież |
|
|
46 BIEG MAĆKA - BIEGI DLA DZIECI |
|
8 paź 2023 - 10:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
Polska Liga Nordic Walking - Leszno |
|
7 paź 2023 - 12:00 |
Leszno |
|
|
MTB WIÓREK |
|
7 paź 2023 - 11:00 |
Wiórek |
|
|
Dziki Bieg w Lesie |
|
7 paź 2023 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
VII Bieg Sulecha |
|
1 paź 2023 - 16:00 |
Sulechów |
|
|