III Miodowy Festiwal Biegowy |
|
10 wrz 2022 - 15:00 |
Barcin |
|
|
V Bieg Pieczonej Pyry IWNO |
|
10 wrz 2022 - 12:00 |
Iwno |
|
|
2.Letni Festiwal Biegowy i Kids Duathlon |
|
4 wrz 2022 - 15:00 |
Bydgoszcz |
|
|
V Bieg Podkowy |
|
4 wrz 2022 - 12:00 |
skoki |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
4 wrz 2022 - 11:00 |
Moryń |
|
|
37. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA |
|
3 wrz 2022 - 19:00 |
Zielona Góra |
|
|
SPORTANO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ |
|
3 wrz 2022 - 17:00 |
Zielona Góra |
|
|
X Memoriał im. Henryka Warwasa |
|
3 wrz 2022 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
VII BIEG DOŻYNKOWY |
|
3 wrz 2022 - 13:00 |
Nowa Wieś Wielka |
|
|
Chrośna Cycling Challenge |
|
3 wrz 2022 - 11:00 |
Nowa Wieś Wielka |
|
|
Mazurski Maraton Rolkowy |
|
3 wrz 2022 - 11:00 |
Ruciane- Nida |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
28 sie 2022 - 12:30 |
Międzychód |
|
|
IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
28 sie 2022 - 12:00 |
Radomno |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - biegi dzieci i młodzieży |
|
28 sie 2022 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
Puchar Świata Nordic Walking |
|
27 sie 2022 - 13:00 |
Bełchatów |
|
|
RODZINNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI I ZIEMI LUBUSKIEJ |
|
27 sie 2022 - 11:00 |
Międzychód |
|
|
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN |
|
27 sie 2022 - 10:00 |
Wiązowna |
|
|
IV Wartka Piątka i IV Wartka Dyszka |
|
21 sie 2022 - 10:00 |
Zielonagóra |
|
|
Triathlon Czerwonak 2022 |
|
20 sie 2022 - 16:00 |
Czerwonak |
|
|
XVII „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH |
|
20 sie 2022 - 10:00 |
Bogdaniec |
|
|
II BIEG DO NOCY SIEDLECZEK |
|
19 sie 2022 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
II KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY |
|
13 sie 2022 - 18:00 |
Kosowo |
|
|
IV PIĄTKA ŚW. WAWRZYŃCA |
|
13 sie 2022 - 16:00 |
Borów Wielki |
|
|
XXIV Cztery Mile Jarka |
|
13 sie 2022 - 11:30 |
Dziwnów |
|
|
Bieg Drobiarza |
|
13 sie 2022 - 11:00 |
Trzebiechów |
|
|
Festiwal Słońca |
|
13 sie 2022 - 08:00 |
Gołąbki |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
7 sie 2022 - 11:00 |
Lipiany |
|
|
Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2022 |
|
6 sie 2022 - 11:00 |
Lubasz |
|
|
BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 |
|
31 lip 2022 - 10:00 |
Widziszewo |
|
|
NOCNA DWUNASTKA – WĄGROWIEC 2022 |
|
30 lip 2022 - 22:00 |
Wągrowiec |
|
|
XIV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka |
|
30 lip 2022 - 18:00 |
Gąsawa |
|
|
4. Dworskie Przełaje |
|
24 lip 2022 - 10:30 |
Sielec |
|
|
XXIX Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
24 lip 2022 - 09:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu |
|
23 lip 2022 - 11:00 |
Iwno |
|
|
X „Kogucia Dycha” |
|
23 lip 2022 - 11:00 |
Kurzętnik |
|
|
XIV MARATONU MTB AMATORÓW |
|
17 lip 2022 - 11:00 |
Łagów |
|
|
Kaliska Beczka |
|
16 lip 2022 - 13:00 |
Kalisz Pomorski |
|
|
2 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka |
|
16 lip 2022 - 13:00 |
Poniec |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
10 lip 2022 - 11:00 |
Barlinek |
|
|
Rajd po Zdrowie |
|
9 lip 2022 - 15:45 |
|
|
|
Korona Zachodu Polski Pobiedziska |
|
9 lip 2022 - 12:45 |
|
|
|
6 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” |
|
8 lip 2022 - 18:00 |
Frankfurt nad Odrą |
|
|
XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska |
|
3 lip 2022 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
V Bieg Przyjaźni |
|
2 lip 2022 - 10:00 |
Przyjezierze |
|
|
Bieg Spartakusa 2022 |
|
2 lip 2022 - 10:00 |
Borne Sulinowo |
|
|
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
V Łabiszyński Bieg Świętojański |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Łabiszyn |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
26 cze 2022 - 11:00 |
Ińsko |
|
|
6. DYCHA PO ŻARACH |
|
25 cze 2022 - 18:30 |
Żary |
|
|
III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej |
|
25 cze 2022 - 18:00 |
Gołańcz |
|
|