Korona Południa Opole |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Opole |
|
|
Górski Maraton Świętokrzyski |
|
26 paź 2019 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
SPEEDCROSS MTB Najlepszy na Świecie |
|
19 paź 2019 - 11:00 |
Świecie |
|
|
IV Bieg Pamięci |
|
13 paź 2019 - 11:00 |
Konstantynowo |
|
|
GP WPN Nordic Walking 2019 - Komorniki |
|
12 paź 2019 - 11:00 |
Komorniki |
|
|
III Świnoujski Bieg Wyspiarza |
|
6 paź 2019 - 13:00 |
Świnoujście |
|
|
Bieg "Wiejska 10-ka" |
|
6 paź 2019 - 13:00 |
Nowogródek Pomorski |
|
|
XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego |
|
5 paź 2019 - 11:00 |
Turew |
|
|
MTB Wiórek |
|
5 paź 2019 - 11:00 |
Wiórek |
|
|
III Bieg Podkowy oraz biegi dla dzieci |
|
29 wrz 2019 - 10:00 |
skoki |
|
|
Korona Zachodu Rożnowice |
|
28 wrz 2019 - 11:00 |
Rożnowice |
|
|
FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY |
|
24 wrz 2019 - 10:00 |
Poznań |
|
|
Maraton / Półmaraton Puszczy Noteckiej |
|
22 wrz 2019 - 11:00 |
Sieraków |
Załącznik | Wielkość |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - dzieci.pdf | 199.24 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton.pdf | 215.09 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 szczegółowo półmaraton.pdf | 215.98 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton drużyny.pdf | 171.45 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton premia.pdf | 207.64 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton stowarzyszenie gmin.pdf | 143.9 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton.pdf | 194.58 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton szczegółowo.pdf | 197.46 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton drużyny.pdf | 148.47 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton premia.pdf | 193.75 KB |
Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton stowarzyszenie gmin.pdf | 143.87 KB |
|
|
VI Otuski Bieg Przełajowy |
|
21 wrz 2019 - 16:00 |
Otusz |
|
|
OSHEE Barcin Biega |
|
21 wrz 2019 - 11:00 |
Barcin |
|
|
III RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY |
|
21 wrz 2019 - 11:00 |
Chodzież |
|
|
GP WPN Nordic Walking 2019 - Mosina |
|
21 wrz 2019 - 10:30 |
Mosina |
|
|
"Król Parku" III Mosiński Ultramaraton i Półmaraton Po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
21 wrz 2019 - 08:00 |
Mosina |
|
|
IV Bieg Sulecha |
|
15 wrz 2019 - 16:00 |
Sulechów |
|
|
I Bieg im. Józefa Noji |
|
15 wrz 2019 - 12:00 |
Pęckowo |
|
|
VI Bieg w Krainie Konwalii |
|
15 wrz 2019 - 11:00 |
Wieleń Zaobrzański |
|
|
Zabierz PIESia do Międzylesia |
|
15 wrz 2019 - 11:00 |
Warszawa |
|
|
XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI |
|
15 wrz 2019 - 09:30 |
Pęckowo |
|
|
RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ |
|
14 wrz 2019 - 12:00 |
Międzychód |
|
|
TARNOVIA RUN 2019 |
|
14 wrz 2019 - 11:00 |
Tarnowo Podgórne |
|
|
Pomarańczowy Bieg Marzeń |
|
14 wrz 2019 - 11:00 |
Poznań |
|
|
ZABIEGANA MAMA |
|
14 wrz 2019 - 11:00 |
Warszawa |
|
|
IV Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady |
|
14 wrz 2019 - 09:00 |
Poznań |
|
|
II Bieg Obrońców Kłecka |
|
8 wrz 2019 - 15:00 |
Kłecko |
|
|
BOJANOWSKI DUATHLON |
|
8 wrz 2019 - 11:00 |
Bojanowo |
|
|
II Bieg Królika |
|
8 wrz 2019 - 10:00 |
Gniezno |
|
|
ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski |
|
8 wrz 2019 - 10:00 |
Dąbrówka |
|
|
II bieg „Rozbiegane Mogilno” |
|
7 wrz 2019 - 16:00 |
Mogilno |
|
|
ACTIVE CHALLENGE |
|
7 wrz 2019 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
1 wrz 2019 - 12:30 |
Radomno |
|
|
SurviWałGame by SFD |
|
1 wrz 2019 - 10:00 |
Wałcz |
|
|
VI Kill The Devil Hill |
|
31 sie 2019 - 10:00 |
Karpacz |
|
|
XXIX Biegu im. Stefana Bąka |
|
25 sie 2019 - 13:00 |
Osiek nad Notecią |
|
|
EXTREME DAY PANOWICE 2019 |
|
24 sie 2019 - 16:00 |
Panowice |
|
|
Korona Zachodu Lubasz |
|
24 sie 2019 - 11:00 |
Lubasz |
|
|
XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH |
|
24 sie 2019 - 10:00 |
Bogdaniec |
|
|
Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem |
|
17 sie 2019 - 17:15 |
|
|
|
XXI Cztery Mile Jarka |
|
17 sie 2019 - 12:00 |
Dziwnów |
|
|
XXXIII BIEG PRZYJAŹNI |
|
11 sie 2019 - 10:00 |
Widziszewo |
|
|
Bieg 30 lecia ZHR |
|
9 sie 2019 - 11:00 |
|
|
|
Bieg Witosławy / WITOSŁAWA LAUF 2019 |
|
3 sie 2019 - 09:00 |
Sława |
|
|
XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
28 lip 2019 - 10:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
Bieg o Koronę Pałacu Poledno |
|
27 lip 2019 - 10:00 |
Poledno |
|
|
XX MARATON SZTAFET ‘2019 |
|
26 lip 2019 - 17:00 |
Głębokie |
|
|
Gąsiorowo 33 |
|
20 lip 2019 - 15:30 |
Gąsiorowo |
|
|