IX „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
20 lis 2022 - 11:00 |
Zbąszyń |
|
|
XXII Leśny Bieg Kolejarski |
|
19 lis 2022 - 11:00 |
Bydgoszcz |
|
|
STEVENS CX CUP - Police |
|
13 lis 2022 - 10:00 |
Police |
|
|
Korona Zachodu Polski Pleszew |
|
12 lis 2022 - 10:45 |
Pleszew |
|
|
SurviWałowy Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2022 - 16:00 |
Zdbice |
|
|
5-edycja Narodowego Biegu Stulecia od Bałtyku do Tatr Słubice - 2022 |
|
11 lis 2022 - 14:00 |
Słubice |
|
|
VI Bieg Niepodległości Międzyrzecz |
|
11 lis 2022 - 13:00 |
Międzyrzecz |
|
|
IV Bieg Dla Niepodległej |
|
11 lis 2022 - 12:45 |
|
|
|
IV Bieg dla Niepodległej 2022 |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Szczecin |
|
|
II Bieg Niepodległości w Policach |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Police |
|
|
4. ZIELONOGÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
X BIEG ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ" |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Czerwonak |
|
|
10 Luboński Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Luboń |
|
|
NOCNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
10 lis 2022 - 18:00 |
Pępowo |
|
|
XXIII Bieg Niepodległości Czarnków 2022 |
|
10 lis 2022 - 12:00 |
Czarnków |
|
|
XVI MIĘDZYNARODOWY KOŚCIAŃSKI PÓŁMARATON im. dra HENRYKA FLORKOWSKIEGO |
|
6 lis 2022 - 12:00 |
Kościan |
|
|
IV CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
5 lis 2022 - 11:00 |
Chodzież |
|
|
V Półmaraton Wągrowiec Skoki |
|
30 paź 2022 - 13:00 |
Wągrowiec |
|
|
STEVENS CX CUP - Pyrzyce |
|
30 paź 2022 - 10:00 |
Pyrzyce |
|
|
III MARATON MTB PATEREK |
|
30 paź 2022 - 10:00 |
Paterek |
|
|
III Niepodległościowy Bieg Terenowy |
|
30 paź 2022 - 09:00 |
Paterek |
|
|
VI CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC |
|
29 paź 2022 - 12:00 |
Żarnowiec |
|
|
Górski Maraton Świętokrzyski |
|
29 paź 2022 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
2.Festiwal Biegowy po Zielonym Lesie |
|
23 paź 2022 - 13:00 |
Żary |
|
|
VI KonstantyNOVA 10 |
|
23 paź 2022 - 12:00 |
Konstantynowo |
|
|
7 Bieg Niepodległości |
|
23 paź 2022 - 11:00 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
Perła Warmii |
|
23 paź 2022 - 11:00 |
Wielochowo |
|
|
OCTOBERFOREST RUN |
|
23 paź 2022 - 10:00 |
Jarocin |
|
|
SPEEDCROSS MTB Najlepszy na Świecie |
|
23 paź 2022 - 10:00 |
Świecie |
|
|
STEVENS CX CUP - Myślibórz |
|
23 paź 2022 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
II Otwarte Mistrzostwa Nordic Walking |
|
22 paź 2022 - 11:45 |
Bełchatów |
|
|
XXIII Memoriał Stanisława Ożoga |
|
22 paź 2022 - 11:00 |
Sulęcin |
|
|
BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka |
|
16 paź 2022 - 10:00 |
Wałcz |
|
|
IV Bieg Szlakiem Kolejowym |
|
15 paź 2022 - 10:00 |
Czerwona Woda |
|
|
RANKING POWIATÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH + MISTRZOSTWA ZRzESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO SZKÓŁ ŚREDNICH |
|
11 paź 2022 - 10:30 |
Żerków |
|
|
MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2022 |
|
9 paź 2022 - 11:00 |
Lubniewice |
|
|
WYŚCIGU W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM O PUCHAR 2X3 S.A. |
|
9 paź 2022 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
BIEG MOTYLI |
|
8 paź 2022 - 12:00 |
Poznań |
|
|
STEVENS CX CUP - Choszczno |
|
8 paź 2022 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
Bieg "Wiejska 10-ka" |
|
2 paź 2022 - 14:00 |
Nowogródek Pomorski |
|
|
Korona Zachodu Polski Szczecin |
|
2 paź 2022 - 11:15 |
Szczecin |
|
|
Goraj Morena Trail |
|
2 paź 2022 - 10:00 |
Goraj |
|
|
45 BIEG MAĆKA |
|
1 paź 2022 - 13:15 |
|
|
|
XXXVI Bieg TOP FARMS |
|
1 paź 2022 - 13:00 |
Turew |
|
|
MTB WIÓREK 2022 |
|
1 paź 2022 - 11:30 |
Wiórek |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie |
|
1 paź 2022 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
33.Bieg Zbąskich, 14. Półmaraton |
|
25 wrz 2022 - 12:00 |
Zbąszyń |
|
|
POMOCNA PIĄTKA - edycja jesienna |
|
25 wrz 2022 - 12:00 |
Poznań |
|
|
Duo Cykl Wielkopolska 2022 - CZERWONAK |
|
25 wrz 2022 - 11:00 |
Czerwonak |
|
|
BIEG 800-LECIA ZIELONEJ GÓRY |
|
25 wrz 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|