XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska |
|
3 lip 2022 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
V Bieg Przyjaźni |
|
2 lip 2022 - 10:00 |
Przyjezierze |
|
|
Bieg Spartakusa 2022 |
|
2 lip 2022 - 10:00 |
Borne Sulinowo |
|
|
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
V Łabiszyński Bieg Świętojański |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Łabiszyn |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
26 cze 2022 - 11:00 |
Ińsko |
|
|
6. DYCHA PO ŻARACH |
|
25 cze 2022 - 18:30 |
Żary |
|
|
III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej |
|
25 cze 2022 - 18:00 |
Gołańcz |
|
|
Open Water |
|
25 cze 2022 - 15:00 |
Rajgród |
|
|
III Bieg Przeszkodowy Skórkowaniec |
|
25 cze 2022 - 09:00 |
Skórka |
|
|
IX BIEG PRZEŁAJOWY „KAPI” GRAND PRIX 2022 |
|
19 cze 2022 - 13:00 |
Poznań |
|
|
IX Bieg Wyrski |
|
19 cze 2022 - 09:00 |
Wyry |
|
|
VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 |
|
18 cze 2022 - 20:30 |
Poznań |
|
|
1 BIEG „ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM” |
|
12 cze 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
MIKI RUN 2022 |
|
12 cze 2022 - 09:00 |
Piła |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
11 cze 2022 - 11:00 |
Szczecin |
|
|
Finału Wojewódzki "Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne" |
|
9 cze 2022 - 13:30 |
|
|
|
Bieg im. Edwarda Kusika |
|
5 cze 2022 - 12:00 |
Błotnica |
|
|
XXXIII Policka Piętnastka |
|
5 cze 2022 - 10:00 |
Police |
|
|
VI Bieg Królika |
|
5 cze 2022 - 10:00 |
Gniezno |
|
|
X Supermaraton Jastrzębi Łaskich |
|
5 cze 2022 - 08:00 |
Łask |
|
|
X Bieg Dębowy Dąbrowa |
|
4 cze 2022 - 11:00 |
Dąbrowa |
|
|
XI BIEG CZERNIEJEWSKI |
|
4 cze 2022 - 11:00 |
Czerniejewo |
|
|
Rodzinne Bieganie ze SPAR |
|
4 cze 2022 - 10:00 |
Poznań |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
29 Maj 2022 - 18:00 |
Kostrzyn Wielkopolski |
|
|
Bieg o Koronę Dąbrówki |
|
29 Maj 2022 - 12:00 |
Dąbrówka |
|
|
XII Koźmiński Maraton Rowerowy |
|
29 Maj 2022 - 08:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
II BIEG SZAMOCIŃSKA SIEKIERA |
|
28 Maj 2022 - 17:00 |
Szamocin |
|
|
Słubicka Czasówka 2022 |
|
28 Maj 2022 - 11:15 |
Słubice |
|
|
XXIX biegu „Międzyrzecka Dziesiątka - III Bieg Weterana” |
|
28 Maj 2022 - 11:00 |
Międzyrzecz |
|
|
37. bieg im. bł. E. Bojanowskiego z okazji 150 rocznicy śmierci |
|
28 Maj 2022 - 11:00 |
Piaski |
|
|
III Bieg Rycerski |
|
27 Maj 2022 - 18:00 |
Kożuchów |
|
|
Sztafeta 30km na 30lecie PSP |
|
26 Maj 2022 - 13:00 |
Poznań |
|
|
Ogólnopolski Wyścig Kolarski Memoriał Zenona Czechowskiego i Mariana Więckowskiego Na Osiedlu Krzyżowniki-Smochowice |
|
22 Maj 2022 - 11:00 |
Poznań |
|
|
VIII Bieg "Elegant na 5" |
|
22 Maj 2022 - 11:00 |
Mosina |
|
|
Korona Zachodu Polski Puszczykowo |
|
21 Maj 2022 - 13:45 |
Puszczykowo |
|
|
III CHABROWY PUCHAR MERXA |
|
21 Maj 2022 - 10:00 |
Biedrusko |
|
|
SURVIWAŁ Pomorski 2022 |
|
21 Maj 2022 - 10:00 |
Zdbice |
|
|
Półmaraton Ślimaka |
|
15 Maj 2022 - 12:00 |
Lidzbark Warmiński |
|
|
XIV PIEKŁO PRZYTOKU |
|
15 Maj 2022 - 11:00 |
Przytok |
|
|
I BIEG O PUCHAR BURMISTRZA GMINY DOBRZYCA |
|
15 Maj 2022 - 11:00 |
Dobrzyca |
|
|
Bieg 3 jezior w Chodzieży |
|
15 Maj 2022 - 10:00 |
Chodzież |
|
|
I NOCNY BIEG O PODKOWĘ RACOTU |
|
14 Maj 2022 - 22:00 |
Racot |
|
|
XXXVII PSZCZEWSKA DWUDZIESTKA |
|
8 Maj 2022 - 11:00 |
Pszczew |
|
|
CROSS-COUNTRY XCO – WRZEŚNIA MAŁPI GAJ |
|
8 Maj 2022 - 10:00 |
Września |
|
|
Mariuszowa 5-tka |
|
7 Maj 2022 - 13:00 |
Leszno |
|
|
GONTYNIEC ULTRA TRAIL |
|
7 Maj 2022 - 08:00 |
Chodzież |
|
|
Sztafeta "My Team" |
|
3 Maj 2022 - 16:30 |
Bydgoszcz |
|
|
XXIX Biegi Żnińskie |
|
1 Maj 2022 - 12:15 |
Żnin |
|
|
II Budzyńska Dziesiątka |
|
1 Maj 2022 - 10:00 |
Budzyń |
|
|