II Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym" |
|
4 cze 2017 - 12:00 |
Lubasz |
|
, , |
II Maraton MTB Strzelece Krajeńskie |
|
21 cze 2015 - 11:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
II Maratończyk Poznań Track 3000m, 5000m |
|
3 cze 2021 - 17:00 |
Poznań |
|
|
II MARGONIN ICE RUN |
|
20 sty 2024 - 12:00 |
Margonin |
|
|
II MARSZO - BIEG URSZULAŃSKI |
|
6 Maj 2023 - 10:00 |
Poznań |
|
|
II Maxcess Zimowy Cross Pobiedziska 2017 |
|
25 lut 2017 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
II Mały Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2022 - 10:00 |
Wapno |
|
|
II Miodowy Festiwal Biegowy |
|
11 wrz 2021 - 13:00 |
Barcin |
|
|
II Mistrzostwa Skoków w Nordic Walking |
|
14 Maj 2017 - 10:00 |
skoki |
|
|
II Niepodległościowy Bieg Terenowy |
|
7 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
II NIEPODLEGŁOŚĆIOWY MARATON MTB |
|
6 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
II Nocny Bieg na Pradze-Północ |
|
1 gru 2019 - 18:30 |
Warszawa |
|
|
II Nocny Bieg Świętojański Poznań 2016 |
|
25 cze 2016 - 20:30 |
Poznań |
|
|
II Nocny Bieg Świętojański Poznań 2016 - dzieci |
|
25 cze 2016 - 18:30 |
Poznań |
|
|
II Nocny Test Coopera z Klubem Maratończyk Poznań |
|
26 kwi 2017 - 20:30 |
|
|
|
II Otuski Bieg Przełajowy |
|
26 wrz 2015 - 16:00 |
Otusz |
|
|
II Otwarte Mistrzostwa Nordic Walking |
|
22 paź 2022 - 11:45 |
Bełchatów |
|
|
II Piątka na Rynku |
|
30 kwi 2016 - 15:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
II Półmaraton Wągrowiec Skoki |
|
22 paź 2017 - 13:00 |
skoki |
|
|
II RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY |
|
22 wrz 2018 - 10:00 |
Chodzież |
|
|
II RUNDA KTM KATO KIDS CUP 2018 |
|
23 cze 2018 - 11:30 |
Czerwionka |
|
|
II Świnoujski Bieg Wyspiarza |
|
7 paź 2018 - 13:45 |
Świnoujście |
|
|
II Wartka Piątka i II Wartka Dyszka |
|
23 sie 2020 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
II Wiosenny Cross Ćwierćmaraton Połonin Żelichowskich |
|
13 Maj 2018 - 11:00 |
Żelichowo |
|
|
II Wiosenny trening Biegowy |
|
7 mar 2021 - 08:00 |
Bydgoszcz |
|
|
II Wroniecki Półmaraton za Murem |
|
24 paź 2017 - 17:30 |
Wronki |
|
|
II Zawody o Puchar Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej w biegach przełajowych |
|
16 mar 2019 - 13:45 |
Bydgoszcz |
|
|
II Zimowy Bieg Niedźwiedzia |
|
9 sty 2022 - 19:30 |
Nowy Dębiec |
|
|
II Żniński Bieg Powstańczy |
|
12 sty 2020 - 11:00 |
Żnin |
|
|
III Bieg "Elegant na 5" |
|
22 Maj 2016 - 12:15 |
Mosina |
|
|
III Bieg "Wiejska 10-ka" |
|
7 paź 2018 - 14:00 |
Nowogródek Pomorski |
|
|
III Bieg Do Nocy w Siedleczku |
|
21 lip 2023 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
III Bieg Doliną Młynów |
|
13 Maj 2023 - 16:30 |
Bogdaniec |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
28 sie 2022 - 12:30 |
Międzychód |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - biegi dzieci i młodzieży |
|
28 sie 2022 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
III Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
4 cze 2023 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
III Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego |
|
10 gru 2017 - 09:45 |
Września |
|
, |
III Bieg im. Edwarda Kusika |
|
3 cze 2023 - 18:00 |
Błotnica |
|
|
III Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
12 wrz 2021 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
19 gru 2021 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
III BIEG KATARZYNY |
|
3 paź 2021 - 14:00 |
Pszczew |
|
|
III Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz |
|
3 Maj 2018 - 11:00 |
Międzyrzecz |
|
|
III Bieg Królika SKRYBY |
|
13 wrz 2020 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
III Bieg Mikołajkowy Poznań 2016 |
|
3 gru 2016 - 10:15 |
Poznań |
|
|
III Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady |
|
19 Maj 2018 - 09:30 |
Poznań |
|
|
III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
4 lis 2018 - 11:00 |
Krzyż Wlkp. |
|
|
III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W POLICACH |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Police |
|
|
III Bieg Obrońców Kłecka |
|
6 wrz 2020 - 15:00 |
Kłecko |
|
|
III Bieg Pamięci |
|
21 paź 2018 - 11:00 |
Konstantynowo |
|
|
III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej |
|
25 cze 2022 - 18:00 |
Gołańcz |
|
|