Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana 10 500m |
|
30 cze 2019 - 16:30 |
Chrzan |
|
|
Bieg z Fludrą |
|
30 cze 2019 - 11:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej |
|
29 cze 2019 - 18:00 |
Gołańcz |
|
|
VI Edycja biegu „Barczewo biega” |
|
29 cze 2019 - 16:30 |
Barczewo |
|
|
Skórkowaniec |
|
29 cze 2019 - 09:00 |
Skórka |
|
|
GRAND PRIX NORDIC WALKING 2019 - Stęszew |
|
23 cze 2019 - 11:00 |
Stęszew |
|
|
V Nocny Bieg Świętojański 2019 |
|
22 cze 2019 - 20:30 |
Poznań |
|
|
Firefighters Run Poland 2019 |
|
22 cze 2019 - 10:00 |
Częstochowa |
|
|
Bieg Dnia Olimpijskiego |
|
18 cze 2019 - 10:00 |
Dziwnów |
|
|
Przekaż Miłość kilometrami |
|
16 cze 2019 - 11:00 |
Przemęt |
|
|
Korona Zachodu Olandia |
|
16 cze 2019 - 11:00 |
Olandia |
|
|
Bieg Spartakusa |
|
16 cze 2019 - 10:00 |
Borne Sulinowo |
|
|
MUUUsisz biec 2019 |
|
16 cze 2019 - 10:00 |
Krajkowo |
|
|
VI Bieg Wyrski |
|
16 cze 2019 - 09:00 |
Wyry |
|
|
VII BIEG PRZEŁAJOWY GRAND PRIX „KAPI” |
|
15 cze 2019 - 14:45 |
Poznań |
|
|
V PĘTLA CHECHELSKA |
|
15 cze 2019 - 11:00 |
|
|
|
Leonowa Mila |
|
9 cze 2019 - 14:30 |
Jastrzębie Zdrój |
|
|
Piwna Mila 2019 |
|
9 cze 2019 - 12:30 |
Jastrzębie Zdrój |
|
|
Baczyna Biegnie dla Hospicjum Św. Kamila |
|
9 cze 2019 - 11:00 |
Baczyna |
|
|
VIII OSTRÓDZKI PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO |
|
9 cze 2019 - 10:00 |
Ostróda |
|
|
BIEG NA POWITANIE LATA 2019 |
|
9 cze 2019 - 10:00 |
Luboń |
|
|
VII Bieg Fair Play |
|
8 cze 2019 - 13:00 |
Katowice |
|
|
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si - Świdnica |
|
8 cze 2019 - 12:00 |
Świdnica |
|
|
GP WPN Nordic Walking 2019 - Puszczykowo |
|
8 cze 2019 - 11:00 |
Puszczykowo |
|
|
11. BIEG im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO |
|
8 cze 2019 - 10:00 |
Gniezno |
|
|
IV Bukowski Bieg Księcia Mieszka I |
|
2 cze 2019 - 12:00 |
Buk |
|
|
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si - Gliwice |
|
2 cze 2019 - 12:00 |
Gliwice |
|
|
I Czarnkowski Bieg Otwartych Serc |
|
2 cze 2019 - 11:00 |
Czarnków |
|
|
III Bieg Przełajowy – Drawsko Pomorskie |
|
2 cze 2019 - 10:00 |
Drawsko Pomorskie |
|
|
V LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY |
|
1 cze 2019 - 16:00 |
Lisewo |
|
|
Bieg Królika |
|
1 cze 2019 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
XXVIII „Międzyrzecka Dziesiątka” - II Bieg Weterana |
|
1 cze 2019 - 11:00 |
Międzyrzecz |
|
|
X BIEG CZERNIEJEWSKI |
|
1 cze 2019 - 10:00 |
Czerniejewo |
|
|
Bieg o Koronę Dąbrówki |
|
26 Maj 2019 - 12:00 |
Dąbrówka |
|
|
IV Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym" |
|
26 Maj 2019 - 11:00 |
Lubasz |
|
|
Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Zakładów Mięsnych Agro-Handel Mościszki 2019 |
|
26 Maj 2019 - 10:00 |
Olsza |
|
|
I BIEG SZAMOCIŃSKA SIEKIERA |
|
25 Maj 2019 - 17:00 |
Szamocin |
|
|
I NIECHANOWSKA DYSZKA |
|
25 Maj 2019 - 12:00 |
Niechnowo |
|
|
Korona Zachodu Puszczykowo |
|
25 Maj 2019 - 11:00 |
Puszczykowo |
|
|
XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego |
|
25 Maj 2019 - 10:00 |
Piaski |
|
|
SURVIWAŁ Pomorski |
|
25 Maj 2019 - 10:00 |
Zdbice |
|
|
Bieg po Wiktorię |
|
19 Maj 2019 - 15:00 |
Zakrzewo |
|
|
VI Bieg "Elegant na 5" |
|
19 Maj 2019 - 11:00 |
Mosina |
|
, |
III Wiosenny Cross Ćwierćmaraton Połonin Żelichowskich |
|
19 Maj 2019 - 11:00 |
Żelichowo |
|
|
IV Bieg „Borówiecka Za-dyszka” |
|
18 Maj 2019 - 11:00 |
Borówiec |
|
|
Dziewicza Góra Biega |
|
17 Maj 2019 - 19:30 |
Czerwonak |
|
|
V Drezdenecka Dycha |
|
12 Maj 2019 - 14:00 |
Drezdenko |
|
|
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si - Łódź |
|
12 Maj 2019 - 12:00 |
Łódź |
|
|
VI Skockie Przełaje |
|
11 Maj 2019 - 11:00 |
skoki |
|
|
Korona Zachodu Szczecin |
|
11 Maj 2019 - 11:00 |
Szczecin |
|
|