Tropem Wilczym Murowana Goślina 2022 |
|
6 mar 2022 - 11:00 |
Murowana Goślina |
|
|
Bieg 3 jezior w Chodzieży |
|
6 mar 2022 - 10:00 |
Chodzież |
|
|
Tropem Wilczym Poznań 2022 |
|
6 mar 2022 - 09:00 |
Poznań |
|
|
BIEG CHARYTATYWNY „Solidarni z Ukrainą” |
|
5 mar 2022 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych |
|
5 mar 2022 - 11:15 |
Żerków |
|
|
VI Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 1944-1963 |
|
27 lut 2022 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 5 |
|
27 lut 2022 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
VI Zimowy Cross Pobiedziska 2022 |
|
26 lut 2022 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
III BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
13 lut 2022 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy |
|
13 lut 2022 - 10:00 |
Klesno |
|
|
VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 |
|
12 lut 2022 - 12:00 |
Poznań |
|
|
VIII Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
30 sty 2022 - 11:00 |
Mosina |
|
|
Kuyaviarun - bieg 4 |
|
23 sty 2022 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy |
|
16 sty 2022 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2021/22 - bieg 4 |
|
15 sty 2022 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
II Zimowy Bieg Niedźwiedzia |
|
9 sty 2022 - 19:30 |
Nowy Dębiec |
|
|
Żniński Bieg Powstańczy |
|
9 sty 2022 - 11:00 |
Żnin |
|
|
V Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2022 - 11:00 |
Wapno |
|
|
II Mały Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2022 - 10:00 |
Wapno |
|
|
STEVENS CX CUP - Krzeszyce FINAŁ |
|
2 sty 2022 - 10:00 |
Krzeszyce |
|
|
XLV Bieg Sylwestrowy - Miały |
|
31 gru 2021 - 12:00 |
Miały |
|
|
XXXVII BIEG SYLWESTROWY |
|
27 gru 2021 - 18:00 |
Leszno |
|
|
III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
19 gru 2021 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 3 |
|
19 gru 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
STEVENS CX CUP - Piła |
|
19 gru 2021 - 10:00 |
Piła |
|
|
Bieg Gwiazdkowy - Wągrowiec 2021 |
|
18 gru 2021 - 12:00 |
Wągrowiec |
|
|
VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY |
|
18 gru 2021 - 12:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
Charytatywny Bieg Wigilijny Luboń |
|
18 gru 2021 - 11:00 |
Luboń |
|
|
Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę |
|
12 gru 2021 - 12:00 |
Nidzica |
|
|
STEVENS CX CUP - Wałcz |
|
12 gru 2021 - 10:00 |
Wałcz |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2021/22 - bieg 3 |
|
11 gru 2021 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW |
|
5 gru 2021 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
Bieg Mikołajkowy Pobiedziska |
|
5 gru 2021 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
STEVENS CX CUP - Nowogard |
|
5 gru 2021 - 10:00 |
Nowogard |
|
|
3 Mikołajkowy Bieg Rodzinny |
|
4 gru 2021 - 11:00 |
Słubice |
|
|
VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 |
|
4 gru 2021 - 09:00 |
Poznań |
|
|
V BIEG PRZEŁAJOWY im. Andrzeja Szozdy |
|
28 lis 2021 - 13:00 |
Poznań |
|
|
Kuyaviarun - bieg 2 |
|
28 lis 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
STEVENS CX CUP - Pyrzyce |
|
28 lis 2021 - 10:00 |
Pyrzyce |
|
|
STEVENS CX CUP - Rewal |
|
21 lis 2021 - 10:00 |
Rewal |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2021/22 - bieg 2 |
|
20 lis 2021 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
20 lis 2021 - 11:00 |
|
|
|
II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki |
|
20 lis 2021 - 10:30 |
Kowalenko |
|
|
VIII „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
14 lis 2021 - 12:00 |
Nowy Dwór |
|
|
STEVENS CX CUP - Police |
|
14 lis 2021 - 10:00 |
Police |
|
|
POMOCNA PIĄTKA |
|
13 lis 2021 - 11:00 |
Poznań |
|
|
Korona Zachodu Polski - Pleszew |
|
13 lis 2021 - 10:00 |
Pleszew |
|
|
SurviWałowy Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2021 - 16:00 |
Zdbice |
|
|
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2021 |
|
11 lis 2021 - 14:00 |
Słubice |
|
|
V Bieg Niepodległości Międzyrzecz |
|
11 lis 2021 - 13:00 |
Międzyrzecz |
|
|