Wyniki

Data rozpoczęciasortuj rosnąco Miasto Wyniki Wideo
IV Bieg Pamięci 13 paź 2019 - 11:00 Konstantynowo
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Pamięci - open.pdf220.16 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci - gmina Mosina.pdf169.8 KB
PDF icon IV Biegowe Mosińskie Grand Prix - wyniki.pdf237.64 KB
PDF icon IV Biegowe Mosińskie Grand Prix - gmina Mosina.pdf219.44 KB
GP WPN Nordic Walking 2019 - Komorniki 12 paź 2019 - 11:00 Komorniki
ZałącznikWielkość
PDF icon GP WPN Nordic Walking 2019 - Komorniki - OPEN 7km.pdf165.33 KB
PDF icon GP WPN Nordic Walking 2019 - gmina komorniki.pdf109.1 KB
PDF icon GP WPN Nordic Walking 2019 - OPEN.pdf196.65 KB
PDF icon GP WPN Nordic Walking 2019 - kategorie wiekowe.pdf198.02 KB
Bieg "Wiejska 10-ka" 6 paź 2019 - 13:00 Nowogródek Pomorski
ZałącznikWielkość
PDF icon III Bieg Wiejska 10-ka OPEN.pdf194.18 KB
III Świnoujski Bieg Wyspiarza 6 paź 2019 - 13:00 Świnoujście
ZałącznikWielkość
PDF icon III świnoujski Bieg Wyspiarza - 10km open.pdf227.7 KB
PDF icon III świnoujski Bieg Wyspiarza - 7km NW.pdf196.36 KB
PDF icon III świnoujski Bieg Wyspiarza - mundurowi 10km.pdf175.85 KB
PDF icon III świnoujski Bieg Wyspiarza - mieszkańcy świnoujścia 10km bieg i 7km NW.pdf184.44 KB
XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego 5 paź 2019 - 11:00 Turew
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - 10km.pdf205.19 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - 5km.pdf189.65 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - 5km NW.pdf151.52 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - bieg z wózkiem dziecięcym 5 i 10km.pdf128.68 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - nauczyciele 10km.pdf149.03 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - Gmina Kościan 10km.pdf160.62 KB
PDF icon XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego - mundurowi 10km.pdf139.86 KB
MTB Wiórek 5 paź 2019 - 11:00 Wiórek
ZałącznikWielkość
PDF icon MTB Wiórek 2019 - 42,4km.pdf167.29 KB
PDF icon MTB Wiórek 2019 - 21.2km.pdf190.82 KB
PDF icon MTB Wiórek 2019 - 7km.pdf145.93 KB
PDF icon MTB Wiórek 2019 - mieszkańcy gminy Mosina 21,2km i 42,4km.pdf132.86 KB
III Bieg Podkowy oraz biegi dla dzieci 29 wrz 2019 - 10:00 skoki
ZałącznikWielkość
PDF icon III BIEG PODKOWY OPEN DZIECI.pdf197.38 KB
PDF icon III Bieg Podkowy OPEN 5 km.pdf204.75 KB
PDF icon III Bieg Podkowy OPEN 10 km.pdf198.13 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Drużyny 10 km.pdf164.52 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Drużyny 5 km.pdf159.8 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Mieszkaniec Gminy Skoki 5 km.pdf149.11 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Mieszkaniec Gminy Skoki 10 km.pdf114.95 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Rodzina 10 km.pdf138.55 KB
PDF icon III Bieg Podkowy Rodzina 5 km.pdf144.54 KB
Korona Zachodu Rożnowice 28 wrz 2019 - 11:00 Rożnowice
ZałącznikWielkość
PDF icon Korona Zachodu Polski - Rożnowice 5km_NW.pdf228.88 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - Rożnowice BIEG 5km.pdf169.6 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - Rożnowice 10km_NW.pdf191.44 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - Rożnowice NW_raJD.pdf156.53 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - Rożnowice RODZINA.pdf137.76 KB
FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY 24 wrz 2019 - 10:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM 20192020 - open.pdf238.01 KB
PDF icon FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM 20192020 - drużyny.pdf326.72 KB
Maraton / Półmaraton Puszczy Noteckiej 22 wrz 2019 - 11:00 Sieraków
ZałącznikWielkość
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - dzieci.pdf199.24 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton.pdf215.09 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 szczegółowo półmaraton.pdf215.98 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton drużyny.pdf171.45 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton premia.pdf207.64 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 21,097 półmaraton stowarzyszenie gmin.pdf143.9 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton.pdf194.58 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton szczegółowo.pdf197.46 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton drużyny.pdf148.47 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton premia.pdf193.75 KB
PDF icon Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej - OPEN 45,195 maraton stowarzyszenie gmin.pdf143.87 KB
VI Otuski Bieg Przełajowy 21 wrz 2019 - 16:00 Otusz
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Otuski Bieg Przełajowy - OPEN 7km.pdf196.33 KB
PDF icon VI Otuski Bieg Przełajowy - OPEN 7km NW.pdf140.2 KB
PDF icon VI Otuski Bieg Przełajowy - dzieci.pdf161.95 KB
III RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY 21 wrz 2019 - 11:00 Chodzież
ZałącznikWielkość
PDF icon III RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY OPEN.pdf229.25 KB
OSHEE Barcin Biega 21 wrz 2019 - 11:00 Barcin
ZałącznikWielkość
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 10km.pdf178.56 KB
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 5km.pdf170.54 KB
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 5km NW.pdf157.7 KB
PDF icon OSHEE Barcin Biega Barcin DRUŻYNY.pdf170.56 KB
GP WPN Nordic Walking 2019 - Mosina 21 wrz 2019 - 10:30 Mosina
ZałącznikWielkość
PDF icon Grand Prix Wielkopolskiego Parku Narodowego 2019 w Nordic Walking - MOSINA.pdf166.61 KB
PDF icon Grand Prix Wielkopolskiego Parku Narodowego 2019 w Nordic Walking - zestawienie.pdf203.61 KB
"Król Parku" III Mosiński Ultramaraton i Półmaraton Po Wielkopolskim Parku Narodowym 21 wrz 2019 - 08:00 Mosina
ZałącznikWielkość
PDF icon Król Parku Ultramaraton.pdf182.42 KB
PDF icon Król Parku Półmaraton OPEN.pdf215.57 KB
PDF icon Król Parku Półmaraton DRUŻYNY.pdf155.64 KB
IV Bieg Sulecha 15 wrz 2019 - 16:00 Sulechów
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Sulecha - OPEN 10km.pdf199.96 KB
PDF icon IV Bieg Sulecha - OPEN 5km NW.pdf134.08 KB
I Bieg im. Józefa Noji 15 wrz 2019 - 12:00 Pęckowo
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg im. Józefa Noji - open.pdf189.59 KB
Zabierz PIESia do Międzylesia 15 wrz 2019 - 11:00 Warszawa
ZałącznikWielkość
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia 10km.pdf181.54 KB
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia 5km.pdf232.9 KB
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia spacer.pdf212.19 KB
VI Bieg w Krainie Konwalii 15 wrz 2019 - 11:00 Wieleń Zaobrzański
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Bieg w Krainie Konwalii - OPEN 10km.pdf228.49 KB
PDF icon VI Bieg w Krainie Konwalii - półmaraton.pdf199.88 KB
XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI 15 wrz 2019 - 09:30 Pęckowo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI - open.pdf173.49 KB
RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ 14 wrz 2019 - 12:00 Międzychód
ZałącznikWielkość
PDF icon RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ OPEN.pdf150.6 KB
PDF icon RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ Wyniki RODZINY.pdf162.93 KB
ZABIEGANA MAMA 14 wrz 2019 - 11:00 Warszawa
ZałącznikWielkość
PDF icon Zabiegana MAMA W TEMPIE.pdf163.31 KB
PDF icon Zabiegana MAMA RODZINNIE.pdf239.59 KB
Pomarańczowy Bieg Marzeń 14 wrz 2019 - 11:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń 2019 - 5km.pdf144.07 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń 2019 - 10km.pdf128.03 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń - OPEN 5km NW.pdf169.61 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń - dzieci.pdf160.07 KB
TARNOVIA RUN 2019 14 wrz 2019 - 11:00 Tarnowo Podgórne
ZałącznikWielkość
PDF icon Tarnovia RUN.pdf200.51 KB
PDF icon Tarnovia RUN Test Coopera.pdf108.89 KB
IV Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady 14 wrz 2019 - 09:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady - 4,2km open.pdf196.08 KB
II Bieg Obrońców Kłecka 8 wrz 2019 - 15:00 Kłecko
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka - dzieci wyniki.pdf184.7 KB
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka 10km -open.pdf180.75 KB
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka 5km -open.pdf185.24 KB
BOJANOWSKI DUATHLON 8 wrz 2019 - 11:00 Bojanowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Duathlon Bojanowo - wyniki indywidualne.pdf158.91 KB
PDF icon Duathlon Bojanowo - wyniki sztafet.pdf137.62 KB
II Bieg Królika 8 wrz 2019 - 10:00 Gniezno
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Królika - ope.pdf159.63 KB
ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski 8 wrz 2019 - 10:00 Dąbrówka
ZałącznikWielkość
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski - etapy.pdf241.16 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski - kategorie wiekowe.pdf188.9 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start żółty.pdf213.65 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start czerwony.pdf205.32 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start niebieski.pdf194.02 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start zielopny półfinał.pdf188.26 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start pomarańczowy finał.pdf170.63 KB
II bieg „Rozbiegane Mogilno” 7 wrz 2019 - 16:00 Mogilno
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Rozbiegane Mogilno - OPEN 10km.pdf181.27 KB
PDF icon II Bieg Rozbiegane Mogilno - OPEN 5km.pdf188.84 KB
ACTIVE CHALLENGE 7 wrz 2019 - 10:00 Szczecinek
ZałącznikWielkość
PDF icon Tourist Light Challange - pary.pdf94.66 KB
PDF icon Tourist Light Challange.pdf151.99 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - drużyny.pdf159.06 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - fale.pdf195.28 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - razem.pdf195.21 KB
PDF icon Tourist Light Challange - razem.pdf105.23 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - pary.pdf151.99 KB
I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego 1 wrz 2019 - 12:30 Radomno
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego OPEN.pdf223.53 KB
SurviWałGame by SFD 1 wrz 2019 - 10:00 Wałcz
ZałącznikWielkość
PDF icon SurviWałGame by SFD - wyniki.pdf192.38 KB
VI Kill The Devil Hill 31 sie 2019 - 10:00 Karpacz
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Kill The Devil Hill 300m FINAŁ.pdf168.71 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill ELMINACJE.pdf196.01 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill ELMINACJE fale.pdf193.89 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill 200m Bez Wody.pdf151.83 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill 100+.pdf91.31 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill Sztafeta.pdf191.25 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill DZIECI.pdf154.58 KB
XXIX Biegu im. Stefana Bąka 25 sie 2019 - 13:00 Osiek nad Notecią
ZałącznikWielkość
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN 5km.pdf216.49 KB
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN 10km.pdf218.14 KB
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN NW.pdf206.54 KB
EXTREME DAY PANOWICE 2019 24 sie 2019 - 16:00 Panowice
ZałącznikWielkość
PDF icon EXTREME DAY PANOWICE 2019 - wyniki.pdf195.81 KB
PDF icon EXTREME DAY PANOWICE 2019 - drużyny.pdf165.34 KB
Korona Zachodu Lubasz 24 sie 2019 - 11:00 Lubasz
ZałącznikWielkość
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km NW niepenosprawni.pdf118.19 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - klasyfikacja rodzinna.pdf139.86 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz podsumowanie 5km_NW_raJD.pdf96.59 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km_bieg.pdf151.43 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km_NW.pdf202.98 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 10km NW.pdf158.89 KB
XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH 24 sie 2019 - 10:00 Bogdaniec
ZałącznikWielkość
PDF icon XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH - 10km OPEN.pdf187.18 KB
PDF icon XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH - 10km OPEN szczegółowo.pdf187.84 KB
Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem 17 sie 2019 - 17:15
ZałącznikWielkość
PDF icon Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem.pdf172.44 KB
PDF icon Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem-fale.pdf187.47 KB
XXI Cztery Mile Jarka 17 sie 2019 - 12:00 Dziwnów
ZałącznikWielkość
PDF icon XXI Cztery Mile Jarka OPEN.pdf208.98 KB
PDF icon XXI Cztery Mile Jarka - biegi dzieci.pdf187.2 KB
XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 11 sie 2019 - 10:00 Widziszewo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 10km.pdf198.49 KB
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 10km szczegółowo.pdf171.94 KB
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 5km.pdf147.23 KB
Bieg 30 lecia ZHR 9 sie 2019 - 11:00
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg 30 lecia ZHR 2,6 km OPEN.pdf236.96 KB
Bieg Witosławy / WITOSŁAWA LAUF 2019 3 sie 2019 - 09:00 Sława
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Witosławy 2019 - 10km OPEN.pdf190.03 KB
PDF icon Bieg Witosławy 5km open.pdf98.1 KB
XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 28 lip 2019 - 10:00 Nowy Dębiec
ZałącznikWielkość
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 3800m.pdf221.64 KB
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 1900m.pdf241.57 KB
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść - aquathlon dla dzieci.pdf172.95 KB
Bieg o Koronę Pałacu Poledno 27 lip 2019 - 10:00 Poledno
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg o Koronę Pałacu Poledno OPEN.pdf227.28 KB
PDF icon Marsz Nordic Walking o Koronę Pałacu Poledno OPEN.pdf207.22 KB
XX MARATON SZTAFET ‘2019 26 lip 2019 - 17:00 Głębokie
ZałącznikWielkość
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki.pdf202.09 KB
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki szczegółowe 1.pdf319.03 KB
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki szczegółowe 2.pdf267.03 KB
Gąsiorowo 33 20 lip 2019 - 15:30 Gąsiorowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 3,3 km.pdf168.28 KB
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 13 km.pdf183.14 KB
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 21 km.pdf183.53 KB
VII „Kogucia Dycha” 20 lip 2019 - 11:00 Kurzętnik
ZałącznikWielkość
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - open.pdf216.81 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - wózki.pdf117.79 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - b ieg małeg koguta 3,5km.pdf154.99 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - NW.pdf147.58 KB
1 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka 20 lip 2019 - 11:00 Poniec
ZałącznikWielkość
PDF icon 1 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka - open.pdf251.71 KB
XXXVIII Bieg o Złoty Kłos 14 lip 2019 - 10:00 Kołaczkowo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Open.pdf231.23 KB
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Open Szczegóły.pdf241.6 KB
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Mieszkańcy Gminy Kołaczkowo.pdf152.23 KB

Strony

Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jak działamy napisz do nas lub zadzwoń:

Maciej Łucyk

e-mial:kontakt@maratonczykpomiarczasu.pl

telefon dla zawodników:+48791808392

telefon dla organizatorów:+48693943216