Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie |
|
1 paź 2022 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
Dziki Bieg w Lesie |
|
7 paź 2023 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
Mazurski Maraton Rolkowy |
|
3 wrz 2022 - 11:00 |
Ruciane- Nida |
|
|
Mazurski Maraton Rolkowy o Puchar Burmistrza Ruciane Nida |
|
2 wrz 2023 - 10:30 |
Ruciane- Nida |
|
|
Mazurski Maraton Rolkowy |
|
4 wrz 2021 - 10:00 |
Ruciane- Nida |
|
|
III Bieg im. Edwarda Kusika |
|
3 cze 2023 - 18:00 |
Błotnica |
|
|
Bieg im. Edwarda Kusika |
|
3 paź 2021 - 11:00 |
Błotnica |
|
|
Bieg im. Edwarda Kusika |
|
5 cze 2022 - 12:00 |
Błotnica |
|
|
Finał VI Pucharu Warmii i Mazur w pływaniu długodystanowym |
|
21 sie 2021 - 10:30 |
Olsztyn |
|
|
AQUATHLON UKIEL OLSZTYN |
|
21 sie 2021 - 12:30 |
Olsztyn |
|
|
VI Magiczny Bieg Przy Pochodniach |
|
20 sie 2021 - 21:00 |
Charbrowo |
|
|
Mistrzostwa Polski w pływaniu dlugodystansowym na wodach otwartych |
|
31 lip 2021 - 16:30 |
Olecko |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Błocie |
|
9 kwi 2022 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
Dziki Bieg w Błocie |
|
22 kwi 2023 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
5 wrz 2021 - 10:00 |
Wiktorowo |
|
|
DZIKI BIEG W BŁOCIE |
|
20 kwi 2024 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
II BIEG DO NOCY SIEDLECZEK |
|
19 sie 2022 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
Bieg Nocny Siedleczek |
|
20 sie 2021 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
III Bieg Do Nocy w Siedleczku |
|
21 lip 2023 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
IX Memoriału im. Henryka Warwasa |
|
11 wrz 2021 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
XI Memoriał im. Henryka Warwasa |
|
30 wrz 2023 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
X Memoriał im. Henryka Warwasa |
|
3 wrz 2022 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
Bieg Sowy |
|
15 sie 2021 - 14:00 |
Osowa |
|
|
Bieg Sowy 2023 |
|
15 sie 2023 - 14:00 |
Osowa |
|
|
Bieg Drobiarza |
|
13 sie 2022 - 11:00 |
Trzebiechów |
|
|
Spisowy Bieg Po Zdrowie Liczy Się Każdy |
|
14 sie 2021 - 14:00 |
Trzebiechów |
|
|
Wykuwamy biegową moc! Edycja 2 |
|
12 wrz 2021 - 10:00 |
Jeziorany |
|
|
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN |
|
28 sie 2021 - 09:00 |
Wiązowna |
|
|
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN |
|
26 sie 2023 - 11:00 |
Wiązowna |
|
|
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN |
|
27 sie 2022 - 10:00 |
Wiązowna |
|
|
XXVII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
25 lip 2021 - 09:00 |
Wonieść |
|
|
4. Dworskie Przełaje |
|
24 lip 2022 - 10:30 |
Sielec |
|
|
3. Dworskie Przełaje |
|
25 lip 2021 - 10:30 |
Sielec |
|
|
5. Dworskie Przełaje |
|
23 lip 2023 - 10:30 |
Sielec |
|
|
III PIĄTKA ŚW. WAWRZYŃCA - bieg na 5 i 10 km |
|
14 sie 2021 - 16:00 |
Borów Wielki |
|
|
IV PIĄTKA ŚW. WAWRZYŃCA |
|
13 sie 2022 - 16:00 |
Borów Wielki |
|
|
BIEGI MŁODZIEŻOWE – VI KUIAVIAN POMERANIAN CROSS |
|
2 mar 2024 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
VII Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2023 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
III Kuyavian –Pomeranian Cross Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych z okazji 75 Lat LZS |
|
30 Maj 2021 - 11:00 |
Białe Błota |
|
|
Swamp RUN |
|
21 paź 2023 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
VIII OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEZŁOMNYCH „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ” |
|
30 Maj 2021 - 14:00 |
Białe Błota |
|
|
I FESTIWAL BIEGOWO-ROLKARSKI 2023 - RYWALIZACJA ROLKI |
|
21 paź 2023 - 11:00 |
Białe Błota |
|
|
V KUIAVIAN POMERANIAN CROSS - Biegi młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS |
|
4 mar 2023 - 10:00 |
Białe Błota |
|
|
BIEG CHARYTATYWNY „Solidarni z Ukrainą” |
|
5 mar 2022 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
X Jubileuszowy Bieg Niezłomnych |
|
4 mar 2023 - 12:30 |
Białe Błota |
|
|
XI BIEG NIEZŁOMNYCH |
|
2 mar 2024 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
20 cze 2021 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
III Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
4 cze 2023 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Winna Góra |
|
|
Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę |
|
12 gru 2021 - 12:00 |
Nidzica |
|
|