V Jubileuszowy Bieg Sulecha |
|
26 wrz 2021 - 16:00 |
Sulechów |
|
|
VI Bieg Sulecha |
|
11 wrz 2022 - 16:00 |
Sulechów |
|
|
XXIX Biegu im. Stefana Bąka |
|
25 sie 2019 - 13:00 |
Osiek nad Notecią |
|
|
DUATHLON SZCZECINEK / SZCZECINECKA 5-TKA |
|
2 kwi 2023 - 11:00 |
Szczecinek |
|
|
Active Challenge Kids-Eliminacje do Mistrzostw Polski OCR Kids Polska |
|
5 wrz 2020 - 09:00 |
Szczecinek |
|
|
Mistrzostwa Polski OCR Kids Polska |
|
5 wrz 2020 - 12:30 |
Szczecinek |
|
|
Active Challange |
|
4 wrz 2021 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
ACTIVE CHALLENGE |
|
7 wrz 2019 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
DUATHLON SZCZECINEK / SZCZECINECKA 5-TKA |
|
24 wrz 2022 - 11:00 |
Szczecinek |
|
|
III Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
29 sie 2021 - 12:30 |
Radomno |
|
|
II Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
30 sie 2020 - 12:30 |
Radomno |
|
|
I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
1 wrz 2019 - 12:30 |
Radomno |
|
|
IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
28 sie 2022 - 12:00 |
Radomno |
|
|
V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
26 sie 2023 - 12:30 |
Radomno |
|
|
XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
28 lip 2019 - 10:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
I Zimowy Bieg Niedźwiedzia |
|
5 sty 2020 - 11:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
XXVI Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
26 lip 2020 - 09:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
II Zimowy Bieg Niedźwiedzia |
|
9 sty 2022 - 19:30 |
Nowy Dębiec |
|
|
XXIX Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
24 lip 2022 - 09:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
II Bieg Przeszkodowy Skórkowaniec |
|
31 lip 2021 - 09:00 |
Skórka |
|
|
Skórkowaniec |
|
29 cze 2019 - 09:00 |
Skórka |
|
|
III Bieg Przeszkodowy Skórkowaniec |
|
25 cze 2022 - 09:00 |
Skórka |
|
|
IV Bieg Skórkowaniec |
|
17 cze 2023 - 09:00 |
Skórka |
|
|
Firefighters Run Poland 2019 |
|
22 cze 2019 - 10:00 |
Częstochowa |
|
|
I Bieg im. Józefa Noji |
|
15 wrz 2019 - 12:00 |
Pęckowo |
|
|
III Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
12 wrz 2021 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
IV Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
11 wrz 2022 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI |
|
15 wrz 2019 - 09:30 |
Pęckowo |
|
|
II Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
13 wrz 2020 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
V Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
10 wrz 2023 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
Triathlon Gąsiorowo |
|
21 cze 2020 - 12:00 |
Gąsiorowo |
|
|
Gąsiorowo 33 |
|
20 lip 2019 - 15:30 |
Gąsiorowo |
|
|
VII Bieg Fair Play |
|
8 cze 2019 - 13:00 |
Katowice |
|
|
Bieg o Koronę Pałacu Poledno |
|
27 lip 2019 - 10:00 |
Poledno |
|
|
II Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
28 sie 2021 - 17:00 |
Międzychód |
|
|
Dziecięcy bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
29 sie 2020 - 14:30 |
Międzychód |
|
|
Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
29 sie 2020 - 17:00 |
Międzychód |
|
|
Biegi dziecięco- młodzieżowe Międzychód 2023 |
|
27 sie 2023 - 09:30 |
Międzychód |
|
|
RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ |
|
14 wrz 2019 - 12:00 |
Międzychód |
|
|
Rodzinne Mistrzostwa 6 Województw |
|
27 sie 2023 - 11:30 |
Międzychód |
|
|
V Charytatywny Maraton MTB |
|
18 wrz 2022 - 11:00 |
Międzychód |
|
|
VI CHARYTATYWNY MARATON MTB |
|
24 wrz 2023 - 11:00 |
Międzychód |
|
|
RODZINNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI I ZIEMI LUBUSKIEJ |
|
27 sie 2022 - 11:00 |
Międzychód |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
28 sie 2022 - 12:30 |
Międzychód |
|
|
III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - biegi dzieci i młodzieży |
|
28 sie 2022 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
IV Charytatywny Maraton MTB |
|
26 wrz 2021 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Zakładów Mięsnych Agro-Handel Mościszki 2019 |
|
26 Maj 2019 - 10:00 |
Olsza |
|
|
Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Zakładów Mięsnych Agro-Handel Mościszki 2020 |
|
23 sie 2020 - 10:00 |
Olsza |
|
|
Korona Południa Opole |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Opole |
|
|
Korona Zachodu Rożnowice |
|
28 wrz 2019 - 11:00 |
Rożnowice |
|
|